Kim jesteśmy

 

foto_mini_23  foto_mini_26

 

Od 2008 roku specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie monitoringu pojazdów, kontroli zużycia paliwa, zarządzaniu flotą przy wykorzystaniu GPS. Ukierunkowany zespół inżynierów oraz kompetentny i wykształcony personel daje nam możliwość wdrażania na polskim rynku innowacyjnych rozwiązań technologicznych M2M.

 

Oferowane przez nas rozwiązania spełniają wymagania rynku unijnego oraz zaspokajają oczekiwania użytkowników, łącząc nowoczesność z wysoką funkcjonalnością. Głównymi odbiorcami naszych produktów zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych są firmy różnej wielkości posiadające własną flotę, w tym firmy handlowe, usługowe, typowo dystrybucyjne oraz firmy oferujące usługi z wykorzystaniem różnego typu maszyn i urządzeń.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą handlową. Zapewniamy pełen zakres usług związany z dostarczeniem, wdrożeniem i instalacją systemu monitorowania pojazdów GPS, oraz szkolenie z zakresu obsługi i zarządzania systemem. Mamy przekonanie, że nasze rozwiązania przyczynią się do zwiększenia efektywności Państwa działań rynkowych.

 

 

Nasze wartości i potencjał

 

head_img

 

Naszymi największymi wartościami jest dbałość o Klienta oraz innowacyjność. Zaplecze techniczne, posiadana wiedza oraz silna motywacja to główne czynniki, które powodują, że szybko rozpoznajemy i reagujemy na potrzeby Klientów, zapewniając jednocześnie rozwój oferty produktowej w zakresie rozwiązań monitorowania GPS.

 

Nasze działania oparte są na współdziałaniu ze światowymi producentami urządzeń monitorujących i przesyłających dane GPS/GPRS. Umożliwia nam to ciągłe podążanie za trendami oraz nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które docelowo przekazywane są naszym Klientom. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

 

 

Co nas wyróżnia 

 

head02_img (1)

 

W naszych działaniach na rynku wyróżnia nas ukierunkowanie na indywidualne podejście do Klienta. Tworzymy dedykowaną ofertę pod konkretne potrzeby przedsiębiorstw. W kontaktach z Klientami stosujemy elastyczne podejście, dzięki czemu wypracowujemy długofalowe stosunki partnerskie, oparte na takich zasadach jak: zaufanie, lojalność, bezpieczeństwo.

 

 

Dodatkowe nasze silne strony

 

head09_img

 

  • konkurencyjne ceny
  • utrzymanie stałego wysokiego poziomu jakościowego oferowanych rozwiązań i obsługi
  • konsekwentne inwestycje w najnowsze technologie stosowane na rynku europejskim
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych
  • ustawiczny rozwój zespołu pracowników
  • szybki czas montażu systemu, bezpłatne doradztwo oraz wsparcie merytoryczne przez cały okres użytkowania systemu

 

Dzięki tym elementom na bardzo wymagającym rynku z powodzeniem poszerzamy grono naszych odbiorców, spełniamy wciąż nowe oczekiwania obecnych Klientów oraz nieustannie dążymy do zwiększenia satysfakcji wynikającej z użytkowania naszego Systemu Monitorowania Pojazdów GPS.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 

Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych opłaca się, ponieważ prowadzi do minimalizacji kosztów, podnosi konkurencyjność przedsiębiorstw, wspiera zarządzanie i logistykę a także usprawnia procesy produkcyjne.